Découvrez un moyen rapide d’obtenir une peau plus lisse et plus ferme : la crème pour le corps Isme anti-cellulite au piment chili et aux extraits de plantes thaïlandaises réchauffe intensément la peau, stimule la microcirculation et réduit visiblement l’effet « peau d’orange ». Format 120 g — pratique pour une utilisation quotidienne à la maison et dans le cadre de votre routine sportive.
Description
La crème anti-cellulite Shape Firming d’Isme, à base de plantes thaïlandaises sauvages, crée un effet chauffant contrôlé qui stimule le métabolisme, accélère le drainage lymphatique et améliore la circulation sanguine. Sa formule agit pour réduire les dépôts graisseux localisés et lisser la texture de la peau.
Action
Piment chili et gingembre activent la microcirculation et favorisent la décomposition des graisses.
Extrait d’algues adoucit, tonifie et améliore l’élasticité de la peau.
Collagène marin et vitamine E restaurent la fermeté, atténuent les vergetures et uniformisent la texture.
Complexe d’herbes thaïlandaises apporte vitamines et minéraux, soutient un métabolisme lipidique sain dans les cellules.
Avec une utilisation régulière pendant 2 semaines, la texture de la cellulite devient moins visible, la peau est plus lisse et plus ferme.
Ingrédients
Piment chili, gingembre, extrait d’algues, collagène marin, vitamine E, extraits de plantes thaïlandaises sauvages, ingrédients auxiliaires.
Mode d’emploi
Appliquer sur une peau propre (après gommage) et réchauffée par massage. Masser jusqu’à absorption complète. Utiliser 2 fois par jour en combinaison avec une alimentation équilibrée, une activité physique et une bonne hydratation.
Contre-indications
Grossesse, allaitement, sensibilité individuelle aux ingrédients, peau réactive/sensible. Faire un test cutané avant la première utilisation.
Отримала запрос протестувати крем і написати реальний відгук. Отримайте! Вибачайте що не так.
Перемогти целюліт? Навряд чи. Але зменшити — цілком реально! А якщо ще й у комплексі зі спортом, правильним харчуванням і цим кремом, то легко можна досягти якщо не досконалості, то рівної та гладенької шкіри! Навіть у моєму поважному віці :)))
У мене в цьому плані є спадкова схильність — уся жіноча рідня струнка, але з целюлітом. Так, ось такий парадокс.
Якщо у 30 це не так помітно, то в 40 шкіра вже не та, і кожен новий кілограм відкладається ненависним целюлітом самі знаєте де… Тому від кремів я чудес не очікую: целюліт можна подолати лише комплексними заходами — дієта, спорт, скраби, обгортання тощо. Терпіння і праця все перетруть!
Отже, протипоказань у себе я не знайшла і сміливо приступила до моделювання свого «каркаса», а точніше — найбільш проблемних зон, які називаються стегнами.
Робила все, як рекомендовано: спочатку готувала шкіру за допомогою скрабу, ще дуже допомагає в цьому питанні рукавичка Кесса. Потім наносила крем, розтирала його, змивати не потрібно. Пробувала робити обгортання плівкою на цей крем і без плівки — просто втирати. На моїй шкірі крем досить швидко вбирається, незважаючи на його густу консистенцію. Я взагалі не дуже чутлива до різного роду поколювань тощо, але цей крем припікає, як перцівка. Не сильно, але доволі відчутно. Попри це, жодних почервонінь чи алергії в мене не було.
Крем витрачається досить економно, незважаючи на невеликий, навіть маленький, об’єм тюбика.
Аромат у крему специфічний: гоструватий, імбирний, з перчиком. Дуже щипає очі, якщо піднести руку з кремом близько до обличчя. Але не дратує — такий цікавий специфічний аромат у найкращому сенсі цього слова.
Отже, які результати застосування цього крему?
Загалом я задоволена, буду продовжувати експерименти з такими засобами. А раптом?.. Хто знає, можливо, мені вдасться нарешті подолати свого головного суперника, з яким я борюся з ранньої юності, — целюліт? Якщо результати вже трохи помітні за такий короткий час, то це говорить про багато що, як на мене! Шкіра вже більш рівна і підтягнута, а це і є перші кроки на шляху до зменшення целюліту!
Усі маніпуляції з кремом я робила 15 днів, а виробник обіцяє перші результати вже за тиждень.
Що ж, можу сказати, що повного зникнення свого «ворога» — целюліту — я не помітила, АЛЕ!!! Шкіра наче стала рівнішою, хоча все одно не ідеальна. Та я і не чекаю ідеалу від кремів. Тут радше можна говорити про те, що целюліт починає потроху згладжуватися за такий короткий час. Є й інші результати, які мені дуже сподобалися.
Ось що я помітила:
— Шкіра стала дуже ніжною, гладенькою і ніби молодшою;
— Шкіра стала більш пружною і підтягнутою в проблемних зонах — і це я можу стверджувати без сумнівів! Не лише на вигляд, а й за відчуттями — шкіра ніби підтягнулася;
— Шкіра ніби розгладилася та вирівнялася (так, целюліт поки що залишився, хоча й трохи зменшився, але я не знаю, як це правильно пояснити: сама поверхня проблемних зон раніше була наче обвисла, а тепер усе так гладко й рівно, ніби трохи підкачано — важко підібрати правильні слова);
— Шкіра стала м’якою і бархатистою після застосування цього крему, і багато хто почав помічати, що я навіть стала трохи стрункішою саме в тих проблемних зонах.
Звичайно, тут ще й заслуга харчування, як я вважаю: суворо обмежила всі шкідливості, пила по 3 літри чистої води на день і займалася ранковим бігом та вправами з гантелями. Не знаю, що саме спрацювало — крем чи все в комплексі, але ефект помітний! Як уже казала, застосовую його і без плівки, і з обгортанням — результат усе одно є, я його бачу. Нехай і не такий ідеальний, як хотілося б, але він є! І я цьому дуже й дуже рада!
Світлана Клинова
09.10.2024
Суперовий крем. Я використовувала його після душу зі щіткою, як мені попекомедували. потім обгорталась плівкою. Крем підпікає, але не сильно, навіть приємно. І за 2 неділі шкіра без целюліту стала!!! Супер!
Перемогти целюліт? Навряд чи. Але зменшити — цілком реально! А якщо ще й у комплексі зі спортом, правильним харчуванням і цим кремом, то легко можна досягти якщо не досконалості, то рівної та гладенької шкіри! Навіть у моєму поважному віці :)))
У мене в цьому плані є спадкова схильність — уся жіноча рідня струнка, але з целюлітом. Так, ось такий парадокс.
Якщо у 30 це не так помітно, то в 40 шкіра вже не та, і кожен новий кілограм відкладається ненависним целюлітом самі знаєте де… Тому від кремів я чудес не очікую: целюліт можна подолати лише комплексними заходами — дієта, спорт, скраби, обгортання тощо. Терпіння і праця все перетруть!
Отже, протипоказань у себе я не знайшла і сміливо приступила до моделювання свого «каркаса», а точніше — найбільш проблемних зон, які називаються стегнами.
Робила все, як рекомендовано: спочатку готувала шкіру за допомогою скрабу, ще дуже допомагає в цьому питанні рукавичка Кесса. Потім наносила крем, розтирала його, змивати не потрібно. Пробувала робити обгортання плівкою на цей крем і без плівки — просто втирати. На моїй шкірі крем досить швидко вбирається, незважаючи на його густу консистенцію. Я взагалі не дуже чутлива до різного роду поколювань тощо, але цей крем припікає, як перцівка. Не сильно, але доволі відчутно. Попри це, жодних почервонінь чи алергії в мене не було.
Крем витрачається досить економно, незважаючи на невеликий, навіть маленький, об’єм тюбика.
Аромат у крему специфічний: гоструватий, імбирний, з перчиком. Дуже щипає очі, якщо піднести руку з кремом близько до обличчя. Але не дратує — такий цікавий специфічний аромат у найкращому сенсі цього слова.
Отже, які результати застосування цього крему?
Загалом я задоволена, буду продовжувати експерименти з такими засобами. А раптом?.. Хто знає, можливо, мені вдасться нарешті подолати свого головного суперника, з яким я борюся з ранньої юності, — целюліт? Якщо результати вже трохи помітні за такий короткий час, то це говорить про багато що, як на мене! Шкіра вже більш рівна і підтягнута, а це і є перші кроки на шляху до зменшення целюліту!
Усі маніпуляції з кремом я робила 15 днів, а виробник обіцяє перші результати вже за тиждень.
Що ж, можу сказати, що повного зникнення свого «ворога» — целюліту — я не помітила, АЛЕ!!! Шкіра наче стала рівнішою, хоча все одно не ідеальна. Та я і не чекаю ідеалу від кремів. Тут радше можна говорити про те, що целюліт починає потроху згладжуватися за такий короткий час. Є й інші результати, які мені дуже сподобалися.
Ось що я помітила:
— Шкіра стала дуже ніжною, гладенькою і ніби молодшою;
— Шкіра стала більш пружною і підтягнутою в проблемних зонах — і це я можу стверджувати без сумнівів! Не лише на вигляд, а й за відчуттями — шкіра ніби підтягнулася;
— Шкіра ніби розгладилася та вирівнялася (так, целюліт поки що залишився, хоча й трохи зменшився, але я не знаю, як це правильно пояснити: сама поверхня проблемних зон раніше була наче обвисла, а тепер усе так гладко й рівно, ніби трохи підкачано — важко підібрати правильні слова);
— Шкіра стала м’якою і бархатистою після застосування цього крему, і багато хто почав помічати, що я навіть стала трохи стрункішою саме в тих проблемних зонах.
Звичайно, тут ще й заслуга харчування, як я вважаю: суворо обмежила всі шкідливості, пила по 3 літри чистої води на день і займалася ранковим бігом та вправами з гантелями. Не знаю, що саме спрацювало — крем чи все в комплексі, але ефект помітний! Як уже казала, застосовую його і без плівки, і з обгортанням — результат усе одно є, я його бачу. Нехай і не такий ідеальний, як хотілося б, але він є! І я цьому дуже й дуже рада!