Откройте быстрый путь к более гладкой и упругой коже: антицеллюлитный крем для тела Isme с перцем чили и экстрактами тайских трав интенсивно разогревает, активизирует микроциркуляцию и заметно сокращает «апельсиновую корку». Формат 120 г — удобно для ежедневного ухода дома и в сочетании со спортом.
Описание
Крем против целлюлита Shape Firming от Isme на основе дикорастущих тайских трав создает контролируемый согревающий эффект, стимулирует обменные процессы, ускоряет отток лимфы и улучшает кровообращение. Формула работает на уменьшение локальных жировых отложений и выравнивание рельефа кожи.
Действие
Перец чили и имбирь активизируют микроциркуляцию, способствуют расщеплению жировых скоплений.
Экстракт водорослей смягчает, тонизирует и повышает эластичность кожи.
Морской коллаген и витамин Е восстанавливают упругость, сглаживают растяжки, выравнивают текстуру.
Комплекс тайских трав насыщает витаминами и минералами, поддерживает здоровый липидный обмен в клетках.
При регулярном использовании в течение 2 недель рельеф целлюлита становится менее заметным, кожа — более гладкой и подтянутой.
Состав
Перец чили, имбирь, экстракт водорослей, морской коллаген, витамин Е, экстракты тайских дикорастущих трав, вспомогательные компоненты.
Способ применения
Наносите на очищенную (пилинг) и разогретую растиранием кожу проблемных зон. Распределяйте массажными движениями до полного впитывания. Используйте 2 раза в день в сочетании с правильным питанием, физической активностью и достаточным потреблением воды.
Противопоказания
Беременность, период лактации, индивидуальная чувствительность к компонентам, реактивная/чувствительная кожа. Перед первым применением проведите патч-тест.
Отримала запрос протестувати крем і написати реальний відгук. Отримайте! Вибачайте що не так.
Перемогти целюліт? Навряд чи. Але зменшити — цілком реально! А якщо ще й у комплексі зі спортом, правильним харчуванням і цим кремом, то легко можна досягти якщо не досконалості, то рівної та гладенької шкіри! Навіть у моєму поважному віці :)))
У мене в цьому плані є спадкова схильність — уся жіноча рідня струнка, але з целюлітом. Так, ось такий парадокс.
Якщо у 30 це не так помітно, то в 40 шкіра вже не та, і кожен новий кілограм відкладається ненависним целюлітом самі знаєте де… Тому від кремів я чудес не очікую: целюліт можна подолати лише комплексними заходами — дієта, спорт, скраби, обгортання тощо. Терпіння і праця все перетруть!
Отже, протипоказань у себе я не знайшла і сміливо приступила до моделювання свого «каркаса», а точніше — найбільш проблемних зон, які називаються стегнами.
Робила все, як рекомендовано: спочатку готувала шкіру за допомогою скрабу, ще дуже допомагає в цьому питанні рукавичка Кесса. Потім наносила крем, розтирала його, змивати не потрібно. Пробувала робити обгортання плівкою на цей крем і без плівки — просто втирати. На моїй шкірі крем досить швидко вбирається, незважаючи на його густу консистенцію. Я взагалі не дуже чутлива до різного роду поколювань тощо, але цей крем припікає, як перцівка. Не сильно, але доволі відчутно. Попри це, жодних почервонінь чи алергії в мене не було.
Крем витрачається досить економно, незважаючи на невеликий, навіть маленький, об’єм тюбика.
Аромат у крему специфічний: гоструватий, імбирний, з перчиком. Дуже щипає очі, якщо піднести руку з кремом близько до обличчя. Але не дратує — такий цікавий специфічний аромат у найкращому сенсі цього слова.
Отже, які результати застосування цього крему?
Загалом я задоволена, буду продовжувати експерименти з такими засобами. А раптом?.. Хто знає, можливо, мені вдасться нарешті подолати свого головного суперника, з яким я борюся з ранньої юності, — целюліт? Якщо результати вже трохи помітні за такий короткий час, то це говорить про багато що, як на мене! Шкіра вже більш рівна і підтягнута, а це і є перші кроки на шляху до зменшення целюліту!
Усі маніпуляції з кремом я робила 15 днів, а виробник обіцяє перші результати вже за тиждень.
Що ж, можу сказати, що повного зникнення свого «ворога» — целюліту — я не помітила, АЛЕ!!! Шкіра наче стала рівнішою, хоча все одно не ідеальна. Та я і не чекаю ідеалу від кремів. Тут радше можна говорити про те, що целюліт починає потроху згладжуватися за такий короткий час. Є й інші результати, які мені дуже сподобалися.
Ось що я помітила:
— Шкіра стала дуже ніжною, гладенькою і ніби молодшою;
— Шкіра стала більш пружною і підтягнутою в проблемних зонах — і це я можу стверджувати без сумнівів! Не лише на вигляд, а й за відчуттями — шкіра ніби підтягнулася;
— Шкіра ніби розгладилася та вирівнялася (так, целюліт поки що залишився, хоча й трохи зменшився, але я не знаю, як це правильно пояснити: сама поверхня проблемних зон раніше була наче обвисла, а тепер усе так гладко й рівно, ніби трохи підкачано — важко підібрати правильні слова);
— Шкіра стала м’якою і бархатистою після застосування цього крему, і багато хто почав помічати, що я навіть стала трохи стрункішою саме в тих проблемних зонах.
Звичайно, тут ще й заслуга харчування, як я вважаю: суворо обмежила всі шкідливості, пила по 3 літри чистої води на день і займалася ранковим бігом та вправами з гантелями. Не знаю, що саме спрацювало — крем чи все в комплексі, але ефект помітний! Як уже казала, застосовую його і без плівки, і з обгортанням — результат усе одно є, я його бачу. Нехай і не такий ідеальний, як хотілося б, але він є! І я цьому дуже й дуже рада!
Світлана Клинова
09.10.2024
Суперовий крем. Я використовувала його після душу зі щіткою, як мені попекомедували. потім обгорталась плівкою. Крем підпікає, але не сильно, навіть приємно. І за 2 неділі шкіра без целюліту стала!!! Супер!
Перемогти целюліт? Навряд чи. Але зменшити — цілком реально! А якщо ще й у комплексі зі спортом, правильним харчуванням і цим кремом, то легко можна досягти якщо не досконалості, то рівної та гладенької шкіри! Навіть у моєму поважному віці :)))
У мене в цьому плані є спадкова схильність — уся жіноча рідня струнка, але з целюлітом. Так, ось такий парадокс.
Якщо у 30 це не так помітно, то в 40 шкіра вже не та, і кожен новий кілограм відкладається ненависним целюлітом самі знаєте де… Тому від кремів я чудес не очікую: целюліт можна подолати лише комплексними заходами — дієта, спорт, скраби, обгортання тощо. Терпіння і праця все перетруть!
Отже, протипоказань у себе я не знайшла і сміливо приступила до моделювання свого «каркаса», а точніше — найбільш проблемних зон, які називаються стегнами.
Робила все, як рекомендовано: спочатку готувала шкіру за допомогою скрабу, ще дуже допомагає в цьому питанні рукавичка Кесса. Потім наносила крем, розтирала його, змивати не потрібно. Пробувала робити обгортання плівкою на цей крем і без плівки — просто втирати. На моїй шкірі крем досить швидко вбирається, незважаючи на його густу консистенцію. Я взагалі не дуже чутлива до різного роду поколювань тощо, але цей крем припікає, як перцівка. Не сильно, але доволі відчутно. Попри це, жодних почервонінь чи алергії в мене не було.
Крем витрачається досить економно, незважаючи на невеликий, навіть маленький, об’єм тюбика.
Аромат у крему специфічний: гоструватий, імбирний, з перчиком. Дуже щипає очі, якщо піднести руку з кремом близько до обличчя. Але не дратує — такий цікавий специфічний аромат у найкращому сенсі цього слова.
Отже, які результати застосування цього крему?
Загалом я задоволена, буду продовжувати експерименти з такими засобами. А раптом?.. Хто знає, можливо, мені вдасться нарешті подолати свого головного суперника, з яким я борюся з ранньої юності, — целюліт? Якщо результати вже трохи помітні за такий короткий час, то це говорить про багато що, як на мене! Шкіра вже більш рівна і підтягнута, а це і є перші кроки на шляху до зменшення целюліту!
Усі маніпуляції з кремом я робила 15 днів, а виробник обіцяє перші результати вже за тиждень.
Що ж, можу сказати, що повного зникнення свого «ворога» — целюліту — я не помітила, АЛЕ!!! Шкіра наче стала рівнішою, хоча все одно не ідеальна. Та я і не чекаю ідеалу від кремів. Тут радше можна говорити про те, що целюліт починає потроху згладжуватися за такий короткий час. Є й інші результати, які мені дуже сподобалися.
Ось що я помітила:
— Шкіра стала дуже ніжною, гладенькою і ніби молодшою;
— Шкіра стала більш пружною і підтягнутою в проблемних зонах — і це я можу стверджувати без сумнівів! Не лише на вигляд, а й за відчуттями — шкіра ніби підтягнулася;
— Шкіра ніби розгладилася та вирівнялася (так, целюліт поки що залишився, хоча й трохи зменшився, але я не знаю, як це правильно пояснити: сама поверхня проблемних зон раніше була наче обвисла, а тепер усе так гладко й рівно, ніби трохи підкачано — важко підібрати правильні слова);
— Шкіра стала м’якою і бархатистою після застосування цього крему, і багато хто почав помічати, що я навіть стала трохи стрункішою саме в тих проблемних зонах.
Звичайно, тут ще й заслуга харчування, як я вважаю: суворо обмежила всі шкідливості, пила по 3 літри чистої води на день і займалася ранковим бігом та вправами з гантелями. Не знаю, що саме спрацювало — крем чи все в комплексі, але ефект помітний! Як уже казала, застосовую його і без плівки, і з обгортанням — результат усе одно є, я його бачу. Нехай і не такий ідеальний, як хотілося б, але він є! І я цьому дуже й дуже рада!