ТАЙСЬКА КОСМЕТИКА І МЕДИЦИНА
Кошик
RU
UA
1
2
Топ товари


     

Тайська косметика і медицина - компанія Plumeria.

  Компанія Plumeria-cosmetics Co LTD Thailand заснована в 2010-му році в Таїланді, в м. Паттайя, як постачальник косметики відомих брендів Таїланду, Кореї та Японії. Багаторічний досвід роботи дав можливість нашим фахівцям відібрати в асортимент тільки найкращі продукти корейської, японської та тайської косметики. Їх якість підтверджено сертифікатами країн виробників косметики, а також відгуками величезної кількості покупців, які давно відкрили для себе світ косметики з Таїланду, Кореї та Японії і користуються тільки цими засобами багато років.

   Часто ми зустрічали людей, які спеціально прилітали в далекий Таїланд з України, щоб купити ці унікальні засоби тайської косметики. З цієї причини в 2016-му році керівництвом компанії було прийнято рішення про відкриття представництва в Україні та поширення косметики з Таїланду і Кореї по всій країні. Тепер щоб купити ці унікальні засоби Вам не потрібно летіти до Таїланду. Досить зайти на наш сайт plumeria.com.ua і вибрати з каталогу все, що потрібно.

   Наша компанія робить прямі поставки тайської косметики з Таїланду в Україну, що робить ціни на продукцію доступними кожному покупцеві. Купуючи корейську, японську і тайську косметику в інтернет магазині Plumeria, Ви можете бути впевнені, що купуєте саме оригінальну продукцію відомих брендів, уникаючи підробок і неякісних товарів. За цим постійно стежать наші представники в Україні, допускаючи до продажу тільки найякісніші продукти:

- маски для обличчя;
- засоби по догляду за волоссям;
- креми для тіла;
- креми для рук;
- креми під очі;
- тайскі інгалятори;
- тайскі сухі дезодоранти;
- тайскі бальзами;
- натуральні масла;
- тайскі зубні пасти;
- тайський чай;
- тайська аптека;
- тайська кухня
- і багато інших продуктів натуральної косметики і медицини.


  Тепер Вам не потрібно довго чекати, щоб отримати бажаний товар. Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України протягом 1-2 днів. Доставка замовлення від 1000 грн проводиться БЕЗКОШТОВНО! Запрошуємо і Вас поринути в світ косметики з Таїланду і відчути всю омолоджуючу силу природи на собі з нашим інтернет-магазином корейської, японської та тайської косметики Plumeria. Приємних Вам покупок і гарного настрою!